Loading

O mnie/kontakt

Hej,

Jestem Wojtek, w sieci podpisuję się mało wyróżniającym się nickiem, WojciechT. Z wykształcenia jestem dziennikarzem, chociaż pracuję jako programista Java; swoją dziennikarską pasję realizuję łącząc ją z inną – pasją do piwa. O piwach piszę, recenzuję je i warzę. Z piwem innym, niż koncernowe zetknąłem się po raz pierwszy ponad 10 lat temu i od razu zrozumiałem, że świat piwa jest o wiele ciekawszy, niż tylko „jasne pełne”.
Jeśli trafiłeś na ten blog, to pewnie – podobnie jak ja – jesteś miłośnikiem piwa lub po prostu szukałeś informacji o jednym z nich. Zajrzyj do działu recenzje, gdzie publikuję krótkie, czasem nawet dwuzdaniowe opisy piwa, by stojąc przed półką sklepową czy barem można było szybko się zdecydować, czy dane piwo nam odpowiada. Zapraszam także na mój facebookowy fanpage, gdzie poza artykułami prezentuję również krótkie relacje z piwnych wydarzeń czy zdjęcia, których nie umieszczam na blogu.

Poza piwem w wolnym czasie jeżdżę na rowerze, gram na gitarze basowej w metalowym zespole, podróżuję (niektóre relacje ze swoich podróży umieszczam na blogu), zwiedzam i fotografuję opuszczone miejsca oraz okazyjnie tworzę muzykę elektroniczną. Mam również wiele pomniejszych zainteresowań, które w miarę możliwości rozwijam.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pisz śmiało – adres jest w nagłówku strony, w prawym górnym rogu.

Na zdrowie!

12694727_1061820697192523_7875050440660474472_o

Top