Styl: aromatyzowane
Ekstrakt: ?
Alkohol: 4,5%
Pozytywne zaskoczenie. Miód nie wali sztucznością, aromatami i tzw. chemią. Jest gryczany, nie każdy lubi ten smak, mi odpowiada. Piwo jest raczej po słodkiej stronie mocy, ale nie jest ulepkowate czy męczące (acz nieco wyższa goryczkowa kontra by się przydała). Słodowego posmaku też niewiele; w zasadzie smakuje to bardziej jak bardzo lekki, gryczany miód pitny, niż piwo. Jest ogólnie mało intensywne w smaku, bardzo grzeczne, ale… Jest niezłe. A w przypadku piwa koncernowego to już sporo.
Szczerze mówiąc – jest lepsze niż niejedno regionalne „piwo miodowe”. Oczywiście jako beergeek bym chc
Moja ocena: 6/10
