Styl: jasny lager
Ekstrakt: ?
Alkohol: 5,5%
Lekko słodowy, lekko zbożowy lager niemalże pozbawiony chmielowej goryczki. Trochę nijaki, ale z drugiej strony brak wodnistości i irytującego kwasku typowego dla koncerniaków powoduje, że piwo nie jest takie złe.
Moja ocena: 5/10
