Styl: pils
Ekstrakt: ?
Alkohol: 5,0%
Klasyka niemieckiego piwowarstwa. Piwo wytrawne, delikatnie cebulkowe, o ziołowo-ziemistej goryczce. Jednocześnie intensywność smaku i przede wszystkim goryczki jest poziom wyżej, niż to często w Niemczech bywa, więc piwo jest lepsze, niż niemieckie koncerniaki. Wciąż to nie moje smaki, ale jest… Dobrze.
Moja ocena: 6,5/10
