Styl: desitka (jasny lager)
Ekstrakt: 10,0%
Alkohol: 4,2%
Nawet mocna, ziołowa goryczka, korzenny posmak chmielowy, lekka, chlebowa słodowość. Ale mogłoby jednak być nieco pełniejsze, bo sprawia wrażenie wodnistego. I o ile profil chmielowy się zgadza, o tyle do rasowego „czecha” brakuje lepszej słodowej podbudowy. Ale jest smaczne i tak.
Moja ocena: 6,5/10
