Styl: grodziskie
Ekstrakt: ?
Alkohol: 3,0%
Piwo lekkie, orzeźwiające, acz nie wodniste, odczucie w ustach jest wręcz kremowe. Lekko dymione. Kolendry jest w sam raz, acz pieprzu czuć trochę więcej – piwo jest lekko, ale tylko lekko pikantne, zostawia w ustach pieprzny posmak. Ziołowe, ciekawe i bardzo smaczne piwo.
Moja ocena: 7,5/10
