Styl: grodziskie
Ekstrakt: 7,7%
Alkohol: 3,2%
Piwo z dodatkiem herbaty lapsang. BARDZO intensywne w smaku. Jest wyraźnie wędzone, wyraźnie herbaciane, goryczka też jest niezła. Mi bardzo smakuje, ale trzeba zaakceptować ten poziom „wędzonkowatości”, wszak lapsang to jest wędzona herbata.
Moja ocena: 7,5/10
