Styl: porter bałtycki
Ekstrakt: 22,0%
Alkohol: 9,2%
Piwo słodkawe, wręcz słodkie. Pełne, karmelowo-chlebowe z wyraźnymi nutami gorzkiej czekolady i kawy zbożowej. Moim zdaniem ton za słodkie, ale poza tym smakuje jak porządny, klasyczny porter.
Moja ocena: 7/10
