Styl: bezalkoholowy pils
Ekstrakt: 4,2%
Alkohol: 0,5%
Mimo niskiego ekstraktu piwo niestety jest brzeczkowe, acz głównie w aromacie. W smaku jest (za) lekka, ziołowa goryczka, kwiatowy posmak i… Tyle. Lekkie na pograniczu wodnistości, dosyć orzeźwiające. Ale spodziewałem się wyższej goryczki i bogatszego piwa.
Moja ocena: 4,5/10
