Styl: bezalkoholowe
Ekstrakt: 4,4%
Alkohol: 0,5%
Wyraźnie brzeczkowe, mocno wysycone, goryczka chmielowa jest, ale niska. Lekki, kwiatowy posmak i aromat. Smakuje trochę tak, jakby Fortuna próbowała zrobić koncernowe bezalko. Jest średnie. Ale szanuję za niską kaloryczność.
Moja ocena: 5/10
