Styl: marcowe
Ekstrakt: ?
Alkohol: 5,8%
Piwo zaskakująco palone. Z całkiem mocną goryczką i wyraźniejszym niż klasycznie profilem chmielowym – co jest celowe i fajne. Ale profil słodowy mi tu nie odpowiada. Jest… Dziwny. Za mało „chlebowy”, za bardzo palony. Pod tym względem smakuje trochę jak… Podpiwek z kawy zbożowej.
Moja ocena: 6/10
