Styl: porter bałtycki
Ekstrakt: 21,0%
Alkohol: 8,5%
Piwo z dodatkiem kawy i wanilii. Jest w smaku właśnie takie – kawowo-waniliowe. Kawa poszła nieco w fasolową stronę, co psuje odbiór piwa. Piwo jest pełne, słodkawe i takie „gładkie”. Czekoladowe w smaku. Przypomina trochę tiramisu. Niezłe, chociaż według mnie za słodkie. I alkohol trochę za mocno wychodzi.
Moja ocena: 6,5/10
